poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Home O nas

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia

To naturalne, że w zgiełku codziennych wydarzeń zatracamy równowagę życiową, tracimy energię i wewnętrzny spokój. By je odzyskać, szukamy przyjaznych miejsc, które w szybki sposób pozwolą nam zregenerować organizm, wyciszyć umysł, ukoić nerwy, przywrócić siły witalne…

No Gravity – spa dla ciała, umysłu i ducha.

Odnowa biologiczna Poznań - No Gravity

Centrum odnowy biologicznej No Gravity powstało z myślą o osobach nie tylko szukających relaksu, ale holistycznego podejścia do tematu zdrowia.

Zabiegi w naszym spa służą osiągnieciu równowagi na poziomie zarówno fizycznym, psychicznym, jak i duchowym.

Odnowa biologiczna w No Gravity

Podstawowym zabiegiem w naszym ośrodku są głęboko relaksujące sesje no gravity – „bez grawitacji”. Bardzo popularne na zachodzie, w Polsce to zupełna nowość. Kilkudziesięciominutowa sesja oferuje najgłębszy, wielopoziomowy relaks: lekkość ciała i bezgraniczne uczucie wolności. Sesje no gravity regenerują ciało i umysł oraz pozwalają zajrzeć głębiej wewnątrz siebie, poznać lepiej swoje własne „ja”.

Masaże relaksacyjne i medycyna komplementarna

Sesje no gravity stanowią doskonały wstęp do innych zabiegów - do wyboru z szerokiego wachlarza usług - gdyż wzmacniają ich efekt, dzięki czemu pozytywne skutki terapii dla ciała, umysłu i ducha odczuwalne są jeszcze wiele dni po wizycie u nas.

No Gravity – oaza spokoju

No Gravity to kameralna oaza ciszy i spokoju, w której doświadczysz relaksu na najwyższym poziomie.  Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i do każdego podchodzimy z troską i uwagą, dobierając zabiegi według indywidualnych potrzeb. Pragniemy przenieść Państwa w inny świat, z dala od codziennych trosk i zgiełku. Oferujemy bezcenne korzyści dla zdrowia i niezapomniane chwile „bez grawitacji”…

Zapraszamy!